VMI-R010-5.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMI-R010-5.0-U
JLCPCB Part #
C7148425
Package
0805
Description
-65℃~+170℃ 10mΩ 500mW ±5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS