SMT-R390-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMT-R390-1.0
JLCPCB Part #
C7011737
Package
2817
Description
-65℃~+170℃ 390mΩ 7W ±1% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS