SMT-R250-1.0
MFR.Part #
SMT-R250-1.0
JLCPCB Part #
C7364582
Description
-65℃~+170℃ 250mΩ 7W ±1% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS