SMT-R100-2.0
MFR.Part #
SMT-R100-2.0
JLCPCB Part #
C5900917
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 7W ±2% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS