SMT-R100-1.0
MFR.Part #
SMT-R100-1.0
JLCPCB Part #
C6297111
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 7W ±1% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS