SMT-R068-2.0
MFR.Part #
SMT-R068-2.0
JLCPCB Part #
C7083178
Description
-65℃~+170℃ 68mΩ 7W ±2% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS