SMT-4R00-1.0
MFR.Part #
SMT-4R00-1.0
JLCPCB Part #
C7317566
Description
-65℃~+170℃ 4Ω 5W ±1% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS