SMS-R050-0.5
MFR.Part #
SMS-R050-0.5
JLCPCB Part #
C6229671
Description
-65℃~+170℃ 50mΩ 5W ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS