SMP-1R00-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMP-1R00-1.0
JLCPCB Part #
C5924559
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 1Ω 3W ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS