SMK-R100-1.0
MFR.Part #
SMK-R100-1.0
JLCPCB Part #
C7317618
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS