SMK-R050-5.0
MFR.Part #
SMK-R050-5.0
JLCPCB Part #
C6229203
Description
-65℃~+170℃ 1W 50mΩ ±5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS