PBV-R022-F1-1.0
MFR.Part #
PBV-R022-F1-1.0
JLCPCB Part #
C5844597
Description
-55℃~+125℃ 10W 22mΩ ±1% ±30ppm/℃ SIP-4 Through Hole Resistors ROHS