PBH-R500-F1-0.5
MFR.Part #
PBH-R500-F1-0.5
JLCPCB Part #
C6141599
Description
-55℃~+125℃ 10W 500mΩ ±0.5% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS