PBH-R047-F1-1.0
MFR.Part #
PBH-R047-F1-1.0
JLCPCB Part #
C5844564
Description
-55℃~+125℃ 10W 47mΩ ±1% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS