PBH-2R20-F1-1.0
MFR.Part #
PBH-2R20-F1-1.0
JLCPCB Part #
C6352570
Description
-55℃~+125℃ 10W 2.2Ω ±1% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS