PBH-20R0-F1-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
PBH-20R0-F1-1.0
JLCPCB Part #
C7024888
Package
TO-247
Description
-55℃~+125℃ 10W 20Ω ±1% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS