PBH-12R0-F1-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
PBH-12R0-F1-1.0
JLCPCB Part #
C6626856
Package
TO-247
Description
-55℃~+125℃ 10W 12Ω ±1% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS