CMS-R300-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
CMS-R300-1.0
JLCPCB Part #
C6485722
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 2.5W 300mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS