CMP-R100-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
CMP-R100-1.0
JLCPCB Part #
C5574734
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS