CMK-R033-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
CMK-R033-5.0
JLCPCB Part #
C19842035
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 1W 33mΩ ±5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS