BVT-M-R00136-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BVT-M-R00136-5.0
JLCPCB Part #
C5581583
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1.36mΩ 5.5W ±5% ±80ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS