BRS-N-R010-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BRS-N-R010-1.0
JLCPCB Part #
C5603218
Package
3812
Description
-55℃~+170℃ 10mΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 3812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS