IN-P36BTEUW.35
Extended
Manufacturer
Inolux
MFR.Part #
IN-P36BTEUW.35
JLCPCB Part #
C6276648
Package
PLCC-4
Description
-40℃~+100℃ 3.6mm方形灯头 30mA 3500K 3V 5cd 60° Frosted White Lens White PLCC-4 LED Indication - Discrete ROHS