SPW12N50C3IN
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPW12N50C3IN
JLCPCB Part #
C3289064
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 11.6A 26nC@10V 3.9V 30W 30pF 380mΩ@10V 400pF 500V TO-247-3 MOSFETs ROHS