SPB80N03S2L05
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPB80N03S2L05
JLCPCB Part #
C3289205
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3nF 167W 2V 3.32nF 30V 325pF 7.5mΩ@4.5V 80A 89.7nC@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS