SPB10N10LG
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPB10N10LG
JLCPCB Part #
C3289274
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.3A 100V 154mΩ@10V 22nC@10V 2V 444pF 50W 72pF 90pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS