IRLR7807ZPBF
MFR.Part #
IRLR7807ZPBF
JLCPCB Part #
C3288407
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100pF 11nC@4.5V 13.8mΩ@10V 2.25V 30V 40W 43A 780pF N-Channel DPAK MOSFETs ROHS