IRFR5505TRPBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRFR5505TRPBF
JLCPCB Part #
C26340
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 110mΩ@10V 120pF 18A 270pF 32nC@10V 4V 55V 57W 650pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS