IRFB23N15DPBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRFB23N15DPBF
JLCPCB Part #
C386358
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 136W 150V 23A 5.5V 56nC@10V 90mΩ@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs