IPW50R299CP
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPW50R299CP
JLCPCB Part #
C3289041
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.19nF 104W 110pF 12A 299mΩ@10V 3.5V 31nC@10V 500V 53pF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS