IPS60R2K1CE
MFR.Part #
IPS60R2K1CE
JLCPCB Part #
C537272
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 140pF 2.1Ω@10V 3.5V 3.7A 38W 6.7nC@10V 650V TO-251-3 MOSFETs ROHS