IPS050N03LG
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPS050N03LG
JLCPCB Part #
C3282219
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2nF 2.2V 3.2nF 30V 31nC@10V 49pF 50A 5mΩ@10V 68W N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS