IPP100N12S3-05
MFR.Part #
IPP100N12S3-05
JLCPCB Part #
C537155
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 11.57nF 120V 185nC@10V 300W 330pF 4.8mΩ@10V 4V TO-220-3 MOSFETs ROHS