IPP041N04N G
MFR.Part #
IPP041N04N G
JLCPCB Part #
C386373
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3nF 36pF 4.1mΩ@10V 4.5nF 40V 4V 56nC@10V 80A 94W N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS