IPD30N08S2L-21
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N08S2L-21
JLCPCB Part #
C536756
Package
TO-252-3
Description
1 N-channel 136W 20.5mΩ@10V,25A 2V@80uA 30A 75V TO-252-3 MOSFETs ROHS