IPD30N08S2-22
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N08S2-22
JLCPCB Part #
C536755
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4nF 136W 180pF 21.5mΩ@10V 30A 4V 57nC@10V 75V TO-252-3 MOSFETs ROHS