IPD075N03LG
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD075N03LG
JLCPCB Part #
C3289140
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9nF 18nC@10V 2.2V 30V 44pF 47W 50A 7.5mΩ@10V 770pF N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS