IPB80N06S2L07
MFR.Part #
IPB80N06S2L07
JLCPCB Part #
C3289277
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130nC@10V 210W 210pF 2V 3.16nF 55V 6.7mΩ@10V 740pF 80A N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS