IPB80N04S4-04
MFR.Part #
IPB80N04S4-04
JLCPCB Part #
C536661
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 4.2mΩ@10V,80A 40V 4V@35uA 71W 80A TO-263-3 MOSFETs ROHS