IPB240N04S4-R9
MFR.Part #
IPB240N04S4-R9
JLCPCB Part #
C536583
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 0.87mΩ@10V 1 N-channel 23nF 240A 290nC@10V 2V 300W 345pF 40V TO-263-7 MOSFETs ROHS