IKFW75N60ET
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKFW75N60ET
JLCPCB Part #
C536183
Package
TO-247-3-AI
Description
-40℃~+175℃ 1.5V@75A,15V 107ns 127pF 178W 2.35mJ 2.7mJ 215pF 225A 33ns 340ns 4.1V@1.2mA 4.726nF 440nC@15V 600V 80A TO-247-3-AI IGBT Transistors / Modules ROHS