IFX25401TBV
MFR.Part #
IFX25401TBV
JLCPCB Part #
C3750347
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 2.5V~20V 220uA 400mA 40V 500mV@(250mA) 54dB@(100Hz) Adjustable Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection、Enable Positive TO-263-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS