HFA15TB60PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
HFA15TB60PBF
JLCPCB Part #
C535687
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5V@30A 15A 1uA@600V 42ns 600V TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS