BSZ105N04NSG
MFR.Part #
BSZ105N04NSG
JLCPCB Part #
C3276578
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 10.5mΩ@10V 11pF 17nC@10V 35W 40A 40V 440pF 4V N-Channel TSDSON-8 MOSFETs ROHS