BSC600N25NS3 G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC600N25NS3 G
JLCPCB Part #
C534434
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
1 N-channel 125W 250V 25A 4V@90uA 60mΩ@10V,25A TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS