BSC600N25NS3G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC600N25NS3G
JLCPCB Part #
C3288852
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125W 149pF 2.35nF 250V 25A 29nC@10V 3pF 4V 60mΩ@10V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS