BSC440N10NS3 G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC440N10NS3 G
JLCPCB Part #
C534432
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 29W 44mΩ@10V TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS