BSC109N10NS3G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC109N10NS3G
JLCPCB Part #
C131006
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.5nF 22mΩ@6V 3.5V 35nC@10V 440pF 63A 78W N-Channel TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS