BSC057N08NS3G
MFR.Part #
BSC057N08NS3G
JLCPCB Part #
C148260
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 114W 1nF 3.5V 3.9nF 30pF 5.7mΩ@10V 56nC@10V 80V TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS