BSC052N03LS
MFR.Part #
BSC052N03LS
JLCPCB Part #
C534349
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.024nF 12nC@15V 28W 2V 30V 44pF 5.2mΩ@10V 57A TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS